Volná pozice

Náborář (20+h/týden)

Naším posláním je spojovat skvělé lidi a skvělé firmy.

Ahoj a vítej! Pojďme se podívat, co Tě čeká. 👇

Chceš získat nové zkušenosti v oblasti HR a obchodu? Máš čas alespoň 20 hodin týdně? Pak je tahle příležitost právě pro Tebe!

V RTSG pomáháme našim klientů s náborem, a to především vývojářů webových aplikací.

Neměj obavy, není nutné mít zkušenosti z náboru, vše potřebné Tě naučíme. Hlavní je pro nás motivace a chuť se dále rozvíjet!


 

  • Nábor kandidátů z oblasti IT

Budeš vyhledávat a komunikovat s kandidáty pro naše klienty. Rozvineš své komunikační dovednosti a poznáš spoustu zajímavých lidí.

  • Rozvíjení vztahů s klienty

Spolupráci s klienty stavíme na partnerském vztahu. Zlepšíš své vyjednávací schopnosti a small talk pro Tebe bude hračka. Také budeš připravovat podklady pro obchodní jednání, a později se jich i účastnit.

  • Inovace a vzdělávání

Dostaneš u nás prostor pro vzdělávání, a zároveň možnost nově nabyté vědomosti vkládat do praxe. Chceš se zúčastnit konference, školení nebo workshopu? Tvou vždy iniciativu podpoříme a předáme Ti know-how v oboru náboru a managementu!

  • Flexibilní pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu, kancl je dostupný 24/7 dostaneš vlastní přístupovou kartu. 

  • Řada benefitů a skvělý tým

Part-time je u nás plnohodnotným členem týmu, tedy veškeré benefity se týkají i Tebe (kafe, sladkosti, teambuildingy).  • Mzda až 150 Kč/hod (po zaučení)

 

 

Od Tebe očekáváme, že do toho půjdeš naplno!

Co se Ti u nás bude hodit? 😎

  • Studuješ VŠ a umíš perfektně česky, popř. slovensky

Často jednáme přímo s majiteli firem a lidmi na vyšších pozicích, proto je velmi důležité, aby psaný text byl profesionální a bez pravopisných chyb. Spoustu věcí Tě s psaným textem naučíme, ale základy je potřeba ovládat.

  • Chuť a motivaci se dlouhodobě rozvíjet a zlepšovat

A tohle je jedna z našich zásad, pracujeme s lidmi, které práce baví a chtějí růst. My Ti ukážeme, kam můžeš směřovat, jak na to a dáme Ti k tomu potřebný prostor, realizace je už ale na Tobě! 💪

  • Schopnost navazovat a rozvíjet vztahy s kandidáty a klienty

Určitě čteš tento inzerát, protože Tě baví práce s lidmi. Ano, zde s nimi opravdu pracovat budeš ­- hodně. Pokud Tě baví seznamování a komunikace, jsi pro nás ten/ta pravý/á.

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!