O nás

Pomáháme na svět IT projektům

 

V RTSG se staráme o realizaci IT projektů klientů a dodávání potřebných vývojových kapacit. Našim partnerům budujeme interní týmy nebo zajišťujeme externí kapacity. Jsme spolehlivým partnerem na trhu s vývojem software. Stavíme mosty mezi lidmi a technologickými projekty. 

 

Hodnoty RTSG

 

Profesionalita
Jsme otevřeni názorům ostatních a zpětnou vazbu vnímáme jako krok k osobnímu růstu. Víme, jaký je náš cíl a vzájemná spolupráce je pro nás klíčem k úspěchu. Zakládáme si na profesionálním vystupování vůči klientům a pracujeme na rozvoji našich soft- i hard-skills v oblasti vývoje SW.

 

Partnerství
Spolupráci s klienty stavíme na dlouhodobém partnerství. Setkáváme se s nimi osobně, budujeme vzájemný vztah a hledáme společná řešení. S klienty máme jeden cíl, za kterým si jdeme a stejně tak fungujeme uvnitř týmu.

 

Spolehlivost
Jsme zodpovědní za své cíle. Co si slíbíme, to dodržíme. A když nevíme, jak na to, nebojíme se zeptat. Vážíme si času klientů a dodáváme jim pouze relevantní kandidáty, aby se mohli soustředit na svůj primární business.

 

Rychlost
Pracujeme efektivně, úkoly prioritizujeme a time management pro nás není cizí slovo. Kolegům, kandidátům a klientům reagujeme na zprávy co nejdříve, protože si vážíme času ostatních a víme, že rychlost je jedním z hlavních faktorů úspěšné spolupráce.

 

Růst
Chceme neustále růst, proto se neustále vzděláváme, inovujeme a hledáme nové cesty, jak posouvat sebe a celý náš RTSG tým. Všem nápadům jsme otevření a žádný názor není špatný.
   


Kdo jsme

Články

Rozvoj našich IT recruiterů

V našem týmu dbáme na vzdělávání a růstové myšlení. Pořádáme odborné přednášky, sledujeme nové trendy v oboru a nabyté know-how napříč týmem sdílíme. Budujeme obchod systematicky a uvědomujeme si důležitost individuálního rozvoje každého člena týmu.

Přečíst

S čím se u nás setkáš?

Super tým

Jsme kolegové i přátelé, čas strávený v kanceláři tak vnímáme jako příjemný bonus práce v RTSG.

Firemní akce

Každý měsíc se můžeš těšit na společný teambuilding. Třeba na utkání ve volejbale nebo grilovačku.

Moderní nástroje

Moderní nástroje jako G Suite, PipeDrive, Slack budou tvým denním chlebem.

Vzdělávání a certifikace

Rosteme a vzdělávání je tak nedílnou součástí naší práce.

Osobnostní růst

V RTSG ziskáš jak nové pracovní zkušenosti, tak i zlepšíš své softskills.

Software je budoucnost

IT je jedním z nejrychleji rostoucích oborů na světě, my Ti pomůžeme se v něm zorientovat.

Kde sídlíme

RTSG s.r.o

Centrum Šumavská
Šumavská 15
602 00 Brno
Czech Republic

IN: 08921342
TIN: CZ08921342

Kontaktujte nás

info@rtsg.cz