Proč nás práce v RTSG baví

Rozmanitost

Záleží jen na Tobě, jakým směrem se budeš chtít vydat, možností je mnoho. Zprvu bude Tvým denním chlebem především komunikace s kandidáty, budeš zjišťovat jejich požadavky a pátrat po pracovní příležitosti na míru. 

Časem si osaháš i komunikaci s klienty, což zahrnuje výměnu informací s lidmi od HR až třeba po CTO.  V tomto odvětví budeš takovou rychlou spojkou mezi kandidátem a klientem. 

Když Ti tohle všechno půjde, bude Tě to bavit a Tvé ambice zde neskončí, dostaneš na starost svůj vlastní tým. Stane se z tebe manager a vedení lidí se stane tvou většinovou náplní práce. Pamatuj ale, že s velkou mocí přichází také velká zodpovědnost. :) 

A na neposledním místě se můžeš podílet na našem interním náboru, tak jako teď já, když píšu tenhle text. I tato pozice je různorodá, jedná se o činnosti v průběhu celého náborového procesu -  od sepisování inzerátů až po účast na osobních pohovorech. 


Posouváme se vpřed a inovujeme

Když se podíváme byť jen o rok zpět, nestačíme se divit. Denně zde vystupujeme ze své komfortní zóny a učíme se. Učíme se stále lepší a efektivnější komunikaci, učíme se formálnímu projevu, týmové práci a nabýváme technologických znalostí. Až tu budeš s námi a také se podíváš, kde jsi byl/a před rokem, budeš na sebe ultrapyšný/á.

Z toho plyne, že nikdy nestojíme na místě, nikdy nejsme spokojení. Neustále se vzděláváme a naše procesy se snažíme inovovat. Každá myšlenka a názor zde dostane svůj prostor, nejsme zkostnatělá společnost, kde je pouze jeden způsob správně až na věky. Jsme flexibilní, jsme tolerantní a hlavně jsme přemýšliví. Razíme heslo, že vždycky se to dá dělat lépe, pojďme zjistit jak.


Jsme parta správná!

Tohle bude znít jako klišé, ale máme tu skvělou partu a chodit do kanceláří nás fakt baví! Nejen, že se tu společně hodně nasmějeme, ale také si vždy ochotně poradíme, podržíme se a pozor! Jsme schopni udělit a především snést konstruktivní kritiku. Máme se tak moc rádi, že se sem tam vidíme i mimo práci, třeba na volejbale, koncertu nebo prostě jen tak na pivu. Pojď se bavit s námi!


Zadarmo ani kuře nehrabe, že jo. 

K těm všem super věcem, které sis přečetl/a nahoře, dostaneš taky slušný peníze. Nejenže budeš mít hezkou fixní složku za odpracované hodiny, budeš mít také variabilní část za výsledky! Variabilní část je procentuálně daná z Tvých úspěchů a co je nejlepší, není nijak zastropovaná. Když budeš šikovný/á, vyděláš si tu nejen na jídlo, ale i na pivo, kulturu, něco na sebe a další srandy a ještě ti zbyde třeba i na letenky.


Tak co? Jdeš s námi sbírat cenné zkušenosti a smát se?

Zaujal tě náš tým?

Rádi se s Tebou osobně a nezávazně setkáme, napiš nám – pošli nám, co umíš a co bys rád u nás dělal na email chcidotymu@rtsg.cz