Náš příběh - RTSG Sales

Trocha historie a naše vize

V roce 2019 jsme věnovali značné úsilí do ověření naší myšlenky. Vytvořili jsme brand, sestavili základní tým a navázali spolupráci s naším prvním klientem. Podařilo se nám prokázat přidanou hodnotu samostatně stojícího prodejního týmu, zajistili jsme finanční prostředky pro dlouhodobý růst a v roce 2020 jsme naši společnost postavili na nohy také formálně.

Naší vizí je být významným evropským hráčem v oblasti B2B obchodu, který je schopen profesionálně zobchodovat produkt či službu klienta, a který je inspirací pro ostatní obchodní týmy.

Obchod nás baví. Díky naší službě se mohou na trhu prosadit produkty, které by jinak tuto příležitost nemusely bez dedikovaného obchodu dostat. Pro technologické firmy je typické, že zvládají výborně tvorbu produktu, a do této činnosti vkládají většinu pozornosti - nezbývá pak dostatek pozornosti pro samotný prodej, což bývá pro mnoho startupů fatální. Pomáháme těmto firmám nalézat a identifikovat jejich silné stránky, tzv. unique selling points. Sbíráme zpětnou vazbu z trhu, což pomáhá našim klientům inovovat jejich produkt či službu.

 

Poslání týmu TIO

V naší společnosti se nesnažíme o revoluci, ale nestojíme na místě. Jdeme dopředu a chceme dělat práci lépe, snažíme se o evoluci zažitých postupů a zvyklostí. Chceme měnit pohled na obchod jako takový.

Směrem k našim klientům, díky našim zkušenostem, metrikám, vyhodnocování a obecně systematického přístupu, dokazujeme důležitost obchodu a jeho přidanou hodnotu. Klienti díky našim podkladům mohou lépe plánovat a dostávají k dispozici důležité vstupy pro přípravu rozpočtů. Z nahodilého obchodu se tak stává silný nástroj, který pomáhá našim klientům v jejich růstu.

V rámci našeho poslání se také snažíme o zlepšení veřejného mínění o obchodu, kdy obchod má být výhrou pro všechny zúčastněné. Součástí naší činnosti pro naše klienty je také sběr zpětné vazby koncových klientů, vyhodnocení jejich spokojenosti a zpětný reporting pro našeho klienta.

V neposlední řadě je pro nás důležitý rozvoj členů našeho týmu, a to v rovině profesní i osobní. Rosteme a víme, že můžeme růst pouze pokud budou růst lidi v týmu a jejich schopnosti. Neustále pracujeme na vzdělávání a rozšiřování odbornosti - například v rámci týmu realizujeme odborné přednášky z oblasti obchodu. Mimochodem, na web jsme nasdíleli také článek o tom, jak vnímáme rozdíl mezi profesionálem a amatérem v oblasti obchodu.

 

Naše cíle a hodnoty

Dlouhodobě míříme na naplnění naší vize, tedy být významným hráčem v oblasti obchodu na evropském trhu. Tento dlouhodobý cíl má své milníky, do pěti let jsme připraveni vyrůst v rámci Brna na velikost minimálně dvaceti profesionálů v oblasti B2B obchodu.

Během růstu postavíme a změníme mnoho procesů a postupů v rámci naší společnosti. Nebudeme však měnit naše hodnoty, které jsou reprezentovány také v našem názvu:

  • Reliability - spolehlivost nejen ke klientům, ale také uvnitř týmu mezi lidmi, je naším důležitým stavebním kamenem.
  • Technology - pro naplnění našich cílů využíváme moderních přístupů a technologií. Jsme otevřeni novým postupům, ať pracujeme chytřeji, efektivněji a rychleji. Klademe důraz na využití technologií, nahrazujeme manuální práci automatizací.
  • Speed - trh se dynamicky mění. Naše rychlost, flexibilita, dravost a štíhlost procesů je naše konkurenční výhoda.
  • Goals - orientace na výsledek - našich cílů dosáhneme, když budeme znát cíle a motivaci klientů a pomůžeme jim jejich cíle naplnit.

 

Je Ti náš přístup sympatický?

Neustále jsme otevřeni šikovným lidem, a protože máme před sebou ještě mnoho práce, rádi u nás vždy přivítáme posilu. Pro začínající obchodníky máme připraven presales program. Máme volná místa také pro zkušené obchodníky. Další info najdeš ve videu našeho Business Development Managera Petra Kubišty.

Zaujal tě náš tým?

Rádi se s Tebou osobně a nezávazně setkáme, napiš nám – pošli nám, co umíš a co bys rád u nás dělal na email chcidotymu@rtsg.cz