Články našeho týmu

Cover photo - Rozvoj obchodníků

Rozvoj obchodníků

V našem týmu dbáme na vzdělávání a růstové myšlení. Pořádáme odborné přednášky, sledujeme nové trendy v oboru a nabyté know-how napříč týmem sdílíme. Budujeme obchod systematicky a uvědomujeme si důležitost individuálního rozvoje každého člena týmu.

Cover photo - Proč nás práce v RTSG baví

Proč nás práce v RTSG baví

Diskuze ohledně zvedání mezd nebyla v našem týmu nikdy tabu. Aby společnost mohla růst, musí růst také lidé v dané společnosti. A s osobním růstem má jít ruku v ruce také zvyšování finančního ohodnocení.

Cover photo - Náš příběh - RTSG Sales

Náš příběh - RTSG Sales

Dnes má náš obchodní tým 9 lidí, soustředíme se na prodej produktů a služeb v oblasti vývoje software. Naše společnost vznikla jako odpověď na vysokou poptávku, nedostatek znalostí a zkušeností technologických firem s obchodem. Pro naše klienty řešíme obchod. Klienti se na nás mohou spolehnout, že pomůžeme jejich produkty a služby dostat na trh, k jejich koncovým zákazníkům.

Cover photo - My jsme HR RTSG, těší nás

My jsme HR RTSG, těší nás

Roku 2019 se dva zakladatelé IT společnosti TechFides rozhodli rozšířit své působení a zabřednout do oblasti HR a Sales. To se jim povedlo a tak jsme tady! Naší vizí je zlepšovat jak sami sebe, tak i okolí, se kterým přijdeme do styku. Přinášíme do náboru doménovou znalost, měníme životy kandidátů k lepšímu díky nové práci a také posouváme vpřed vnímání a vliv HR ve společnosti.

Cover photo - Náplň práce sales specialisty

Náplň práce sales specialisty

Mnoho kandidátů se nás ptá na otázky kolem náplně práce a podoby běžného pracovního dne obchodníka v RTSG. Rádi tak přiblížíme více do detailu, co vlastně děláme a jak náš obchodní tým pracuje.

Zaujal tě náš tým?

Zanech nám na sebe kontakt a poznejme se osobně.