Volná pozice

Account Manager (full-time)

Měl/a bys splňovat:

Do našeho týmu hledáme talentovaného člověka, který bude zodpovědný za obchod v našem týmu.

Náplň práce:

  • Oslovování firem: Vaším úkolem bude hledat nové partnery, oslovovat firmy a vyjednávat podmínky spolupráce.
  • Zjišťování potřeb klientů: Budete úzce spolupracovat s firmami, kam budeme hledat vývojáře a IT specialisty, a zjišťovat jejich potřeby.
  • Udržování portfolia: Péče o stávající klienty a udržování silných obchodních vztahů.
  • Komunikace: Budete komunikovat hlavně s CTO a HR manažery prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo LinkedInu – volba je na vás.
  • Reporting a cíle: Nastavování cílů, pravidelné reportingy a update meetingy.
  • Rozvoj: Nabízíme certifikace v oblasti sales a technologií pro juniornější obchodníky.
  • Technologie: Práce v CRM Pipedrive, využívání Google Workspace a interní komunikace přes Slack.

Co je u nás na práci zajímavé?

  • Úzká spolupráce s CEO: Budete v přímém kontaktu s naším CEO, což vám poskytne jedinečný pohled na strategické řízení firmy.
  • Budování týmu: Ze začátku budete klíčovou osobou v obchodním týmu, což je skvělá výzva a příležitost pro růst.
  • Flexibilita: Pokud dosahujete stanovených cílů a plníte úkoly, nabízíme vám zcela flexibilní pracovní dobu. Organizujte si práci tak, jak vám vyhovuje.
  • Výsledky nad docházkou: Pro nás je důležitý výsledek, nikoliv docházka.
  • Finanční ohodnocení: Nabízíme atraktivní finanční odměnu, která bude odrazem Vaší práce. U nás má obchodník nárok na odměny z obratu společnosti.

Co nabízíme?

  • Férové finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.
  • Skvělou pracovní zkušenost: Nabereš spoustu nových zkušeností a přijdeš do kontaktu s hromadou zajímavých lidí!
  • Prostor pro vzdělávání: Dostaneš u nás prostor pro vzdělávání v oblasti sales, komunikačních a technologických dovedností.
  • Teambuildingy: Každý měsíc se vidíme také na teambuildingu, kde utužujeme týmového ducha.
  • Kancelářské benefity: V kanclu budeš mít vždy k dispozici dostatek kávy a různé dobroty.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti: Minimálně 2 roky zkušeností v obchodě, ideálně B2B (nemusí být v oboru IT).
  • Komunikační dovednosti: Schopnost navazovat a rozvíjet vztahy s klienty, velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti.
  • Vzdělání: Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Profesionalita: Profesionální vystupování a schopnost spolupracovat na živnostenský list (IČO).

Proč chtít pracovat pro RTSG?

  • Jsme rychle rostoucí společnost, takže budeš mít prostor pro seberealizaci a kariérní růst
  • Předáme ti know-how v perspektivním oboru
  • Nebojíme se dobrou práci dobře odměnit - fixní základ plus provize bez stropu
  • Pracovat budeš s profi nástroji, tím hlavním je Pipedrive s integrací na G Suite
  • Sympatické neformální pracovní prostředí - kancelář v Centru Šumavská v Králově poli, možnost home office, volná pracovní doba, super parta lidí, teambuildingy a vše, co bude potřeba

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!