My jsme HR RTSG, těší nás

Jak to všechno začalo?

Roku 2019 se dva zakladatelé IT společnosti TechFides rozhodli rozšířit své působení a zabřednout do oblasti HR a Sales. To se jim povedlo a tak jsme tady!

Naší vizí je zlepšovat jak sami sebe, tak i okolí, se kterým přijdeme do styku. Přinášíme do náboru doménovou znalost, měníme životy kandidátů k lepšímu díky nové práci a také posouváme vpřed vnímání a vliv HR ve společnosti.

 

Co na HR děláme?

Naším hlavní úkolem je propojovat kandidáty s klienty. Kandidátům pomáháme najít ideální práci, klientům naopak nové posily do týmu. 

Mimo to poskytujeme konzultace interního náboru, kdy vyhodnocujeme současný stav náboru a dáváme tipy ke zlepšení. Nahlížíme tak pod pokličku nejen externímu hiringu, ale také internímu HR našich klientů. 

 

Proč nás firmy potřebují?

Ti nejžádanější kandidáti práci nehledají, a proto se klienti obrací na nás. Díky nám získají do týmu kolegy, kteří by se sami do společnosti nepřihlásili. Zároveň se také mohou soustředit na svůj primární business a nábor svěřit profesionálům. 

 

Proč nás potřebuješ Ty?

S námi nastartuješ kariéru v HR se zaměřením na IT, a zároveň získáš skvělé přátele. Neustále inovujeme a rosteme a Ty porosteš s námi! Dáme Ti prostor pro vzdělávání se, realizaci nových nápadů a předávání svého know how do týmu. 

My od Tebe na oplátku očekáváme silný zápal do práce, nápady, které dávají smysl, a férový přístup.

 

A jak tedy vypadá den HR Specialisty v RTSG?

Většinou začíná společným meetingem, kde se navzájem informujeme o tom, co se komu v předchozím týdnu podařilo a jaký je plán pro další dny. Následuje čas pro vyhledávání a oslovování nových kontaktů a komunikace s kandidáty, kteří projevili zájem o spolupráci. Průběžně během dne každý specialista plní své úkoly zadané od manažera a vymýšlí nové způsoby, jak a kde najít další kandidáty, jak s nimi komunikovat a nebo zjišťuje, jaké technologie jsou aktuálně trendy.

Zkušený Specialista také pečuje o své klienty a pravidelně s nimi aktualizuje otevřené pozice. Zároveň jim dává zpětnou vazbu na nábor a napomáhá tak, aby byli v této oblasti konkurenceschopní.

 

Tak co, jdeš do toho s námi?

Zaujal tě náš tým?

Rádi se s Tebou osobně a nezávazně setkáme, napiš nám – pošli nám, co umíš a co bys rád u nás dělal na email chcidotymu@rtsg.cz