Volná pozice

Náborář na HPP

Naším posláním je spojovat skvělé lidi a skvělé firmy.

Ahoj a vítej! Pojďme se podívat, co Tě čeká. 👇

  • Nábor kandidátů z oblasti IT

Budeš vyhledávat a komunikovat s kandidáty pro naše klienty. Rozvineš své komunikační dovednosti a poznáš spoustu zajímavých lidí.

  • Rozvíjení vztahů s klienty

Součástí úspěšného náboru je spolupráce s klienty, kterou stavíme na partnerském vztahu. Zlepšíš své vyjednávací schopnosti a small talk pro Tebe bude hračka. 

  • Inovace a vzdělávání

Dostaneš u nás prostor pro vzdělávání, a zároveň možnost nově nabyté vědomosti vkládat do praxe. Chceš se zúčastnit konference, školení nebo workshopu? Tvou vždy iniciativu podpoříme.

Od Tebe očekáváme, že do toho půjdeš naplno!

Co se Ti u nás bude hodit? 😎

  • SŠ nebo VŠ vzdělání a perfektní čeština, popř. slovenština

Často jednáme přímo s majiteli firem a lidmi na vyšších pozicích, proto je velmi důležité, aby psaný text byl profesionální a bez pravopisných chyb. Spoustu věcí Tě s psaným textem naučíme, ale základy je potřeba ovládat.

  • Chuť a motivaci se dlouhodobě rozvíjet a zlepšovat

A tohle je jedna z našich zásad, pracujeme s lidmi, které práce baví a chtějí růst. My Ti ukážeme, kam můžeš směřovat, jak na to a dáme Ti k tomu potřebný prostor, realizace je už ale na Tobě! 💪

  • Schopnost navazovat a rozvíjet vztahy s kandidáty a klienty

Určitě čteš tento inzerát, protože Tě baví práce s lidmi. Ano, zde s nimi opravdu pracovat budeš ­- hodně. Pokud Tě baví seznamování a komunikace, jsi pro nás ten/ta pravý/á.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Porosteš a práce Tě bude bavit! V RTSG budujeme prostředí, kde specialisté dělají nábor rádi, takže nejen oslovování, ale hlavně budování vztahů s kandidáty a klienty bude Tvým denním chlebem! 🍞

Získáš zkušenosti, které budou navždy Tvé. Dáme Ti své know-how, Ty nám na oplátku skvěle odvedenou práci. Typická WIN-WIN situace, nemyslíš?

Práce u nás je sice náročná, ale přináší své ovoce. Provize za každé obsazení, motivační systém a spolupráce na DPP, HPP nebo ŽL je samozřejmostí.

 

 

 

Líbí? Neváhej nám napsat, rádi tě poznáme!